Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Wcześniejsza
 2. Witam, Mam takie pytanie, ponieważ poszukuję regulaminu jarmarków podhalańskich, nigdzie nie mogę znaleźć . Zgodnie z RODO oraz masowymi imprezami w regulaminie musi zostać umieszczona informacja iż udział w w imprezie masowej jest równoznaczne z wyrażeniem zgodny na publikację wizerunku . I tutaj nasuwa się pewna kwestia serwisu typu podhale24.pl czy tp24.pl gdzie dodane zostało zdjęcie moje z tej że imprezy, wiem że teraz wystarczy skarżyć te dwie serwisówki z uwagi iż nawet jest brak regulaminu jarmarków Podhalańskich ( http://www.jarmarkpodhalanski.nowytarg.pl/ ), co najmniej na ich stronie nie ma nic na ten temat. Tak że każdy kto jest umieszczony na zdjęciach z imprez masowych gdzie w regulaminie nie ma nic na ten temat bez problemu może wygrać sprawę w sądzie, którą to również będę kierował . Pozdrawiam Wiaderko!
 3. Witam, Jak na teście! śmieszne że godzina 20:00 a mój internet ledwo działa, za każdym razem gdy kontaktuje się z Kompex to " U Pana wszystko jest OK", wielka ściema !!! http://www.speedtest.pl/wynik/183506938 Całe szczęście już wkrótce kończy mi się umowa w tej Firmie, czas szukać czegoś innego. Miłego
 4. wiaderko

  Tak parkują w nowym Targu !!

  Wrzucać tutaj zdjęcia, jak to potrafią parkować w Nowym Targu !!
 5. wiaderko

  Orange Światłowód Nowy Targ

  Uwaga, zmiany w cenniku Orange światłowód dla osób które podpiszą umowę po 26 Lipca 2018r. co miesiąc dodatkowa opłata 15zł za domek jednorodzinny czyli 50zł + 15zł = 65zł miesięcznie za światłowód 300Mbit/s to i tak wciąż lepiej niż w kompex !
 6. wiaderko

  Opinie o AllMedica

  Witam, Proszę o wasze opinie na temat firmy AllMedica! Ja dodam swoją opinię bo to już zaczyna mnie denerwować, na stronie allmedica pisze że kontakt telefoniczny w soboty od 8 do 18, z tym że gówno prawda sobota godzina 16, 30 minut czekania w kolejce ciągle byłem pierwszy, masakra. Przyszedł poniedziałek 9 rano, 8 w kolejce po paru minutach ....... jesteś 1 w kolejce i po chwili rozłączyło, nosz ku**a jego :/ Zróbcie coś z tymi telefonami bo człowieka aż bierze na samą myślę !
 7. Już to wiemy że Chińczycy wybudują dwupasmówkę do Nowego Targu. Wszystko ma trwać 49 miesięcy nie licząc zimy , czyli ogólnie mówiąc ok 7lat na 16km :) Ktoś coś chce dopowiedzieć :)
 8. Witajcie, Poszukuje sklepu z ogrodzeniami najlepiej drewniane, nie chcę kupować w castoramie, ktoś coś wie na ten temat ? Dzięki za pomoc :)
 9. admin

  Nowy Targ - C.H. Color Park

  Przyspiesza budowa największego na Podhalu, regionalnego centrum handlowo-rozrywkowego Color Park w Nowym Targu. Codziennie około 100 osób pracuje przy budowie – aktualnie do wykonania pozostał dach oraz prace wykończeniowe a otwarcie zaplanowane jest na wiosnę 2019 r. Obiekt powstaje bezpośrednio przy nowo wybudowanym rondzie na „Zakopiance”. Doskonała lokalizacja zagwarantuje bardzo dużą frekwencję klientów zarówno z Nowego Targu, Słowacji jak i z oddalonego o zaledwie 14 km Zakopanego, ugruntowując pozycje Nowego Targu jako stolicy handlowej Podhala. Około 80 sklepów Powierzchnia najmu obiektu to około 28 tys. mkw., w tym market DYI, supermarket spożywczy oraz galeria handlowa licząca około 80 sklepów polskich i zagranicznych marek. Komercjalizacja obiektu już na tym etapie realizacji osiągnęła poziom 90 proc. powierzchni najmu. Skompletowaliśmy głównych najemców obiektu takich jak: największy w regionie market typu „Dom i Ogród” – OBI, najważniejsze marki modowe – Reserved, H&M, CCC, Deichmann, Sinsay, Mohito, Cropp, House, Diverse i wiele innych. Ponadto, swoje duże salony w najnowszych konceptach otworzą m.in. takie sieci jak: Martes Sport, Media Expert, Pepco, Rossmann, Smyk czy Empik. Ze względu na bliskość Zakopanego oraz kilka milionów turystów rocznie w najbliższym zasięgu – położyliśmy też nacisk na strefę rozrywkowo-gastronomiczną. Nasz obiekt posiadać będzie jedyny w regionie multipleks kinowy – Cinema 3D – a po ogłoszonych właśnie zmianach właścicielskich zmieni się w Multikino. Wielką atrakcją będzie także wyjątkowy, interaktywny plac zabaw dla dzieci i młodzieży o powierzchni ponad 1 tys. mkw. Do dużego potencjału regionu dostosowaliśmy także ofertę gastronomiczną – w Color Parku znajdzie się 10 punktów kawiarnianych i restauracyjnych – w tym 2 znane sieci fast-foodowe, z którymi finalizujemy właśnie umowy. Dodatkowo ofertę Color Park Nowy Targ uzupełnią: kilkanaście punktów handlowych i usługowych (m.in. Vision Express, Briju, Swiss, Itaka, apteka, punkty GSM, pralnia, fryzjer, perfumeria, salon prasowy, sklep zoologiczny, sklepy z odzieżą sportową), salony i stoiska przewidziane dla lokalnych kupców a także restauracja „drive thru” oraz stacja benzynowa znajdująca się na terenie inwestycji – mówi Maciej Mazur – Prezes Mallson Polska. Firma komercjalizująca i inwestor Inwestor projektu – Nowotarska Sp. z o. o. posiada wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu oraz realizacji obiektów handlowych – między innymi przy projekcie Tarasów Zamkowych w Lublinie sprzedanego firmie Immofinanz. Za koncepcję komercyjną oraz wynajem Color Park odpowiada firma Mallson Polska.
 10. Hello, Lista największych serwisów regionalnych Podhala: 1. podhale24.pl 2. 24tp.pl 3. goral.info.pl 4. podhaleregion.pl 5. watra.pl Ktoś zna inne?
 11. admin

  Lato na Bani

  Startuje Lato na Bani! Wystąpią najlepsi: LemON , Majka Jeżowska, Patrycja Markowska i inni więcej na : http://latonabani.pl/ Pozdrawiam Admin
 12. Witam, Chcę się z wami podzielić wielkim przekrętem w Gminie Czorsztyn a dokładnie: E- ”- PRZECIWDZIAŁANIE WYKLUCZENIU CYFROWEMU MIESZKAŃCÓW GMINY CZORSZTYN Może od początku, gmina Czorsztyn otrzymała pieniądze ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego czyli w skrócie, dostali dotacje! Wszystko ładnie fajnie, kursy spotkania, otrzymaliśmy nowe komputery . Został nam podłączony internet z którego większość osób z dofinansowania z Gminy było zadowolonych do czasu aż gmina wypowiedział umowę firmie która z dnia na dzień pozbierała swoje anteny u osób które miały otrzymały internet na okres 5 lat!!!!! Po 4 miesiącach przerwy przyszła inna firma i podłączyła, BRAK SŁÓW, gorszego internetu nie było . Ja miałem szczęście otrzymałem po 4 miesiącach licząc od 1 Października 2017r, a są inne osoby które do dzisiaj nie są podłączone, a mamy 20 Czerwca 2018r. Firma która zaczęła podłączać od 1 Października 2017r. nawet nie posiadała wpisu do UKE, co jest aż śmieszne że ktoś dopuścił tą firmę do tego przetargu bahh jakiego przetargu jak to było po znajomości. Po pewnym czasie wyszło wszystko na JAW, bez żadnych ogłoszeń/przetargów Gmina Czorsztyn wybrała tą firmę po znajomości, tak może nie jest to śmieszne ale to jest właśnie Gmina Czorsztyn. Firma nierzetelna wieczny brak internetu!! "Firma System Krzysztof Budzyk". Czy gmina w końcu posłucha swoich mieszkańców, a wójt zacznie myśleć ?? Z poważaniem Staszek
 13. Największe na Podhalu regionalne Centrum Rozrywkowo-Handlowe Bezpośrednio przy Zakopiance Największy na Podhalu market typu "Dom i Ogród" sieci OBI Na ponad 3.000 m2 marki grupy LPP Kino wielosalowe Cinema3D Plac zabaw 1.000 m2 Restauracja drive-thru Stacja benzynowa Główni najemcy: OBI, Cinema3D, marki grupy LPP (Reserved, Cropp, House, Mohito, Sinsay), Media Expert, Martes Sport, Rossmann, Smyk, Deichmann, Empik, Pepco Jak na razie tyle wiadomo o Color Park
 14. wiaderko

  Galeria Nowotarska

  Witam, Mam pytanie czy w galerii Nowotarskiej opłaca się cokolwiek wynajmować ? Pytam ponieważ wkrótce powstaną dwie ( prawdopodobnie ) galerie, wiec czuję że w Nowotarskiej raczej nic nie będzie się działo . Czekam na wasze uwagi. Pozdrawiam
 15. Witajcie, Orange Światłowód buduje sieć w Nowym Targu! można powiedzieć w końcu. Aktualnie już podłączają do swojej sieci klientów kilku ulic. Do końca roku ma być cały Nowy Targ. Masz Internet u konkurencji, radiówkę lub internet po miedzi nie przedłużaj Umowy! Poczekaj na Orange Światłowód. Można powiedzieć koniec ery KOMPEX'a :) 50zł kosztuje 300Mbit/s w tej cenie w kompex masz ok 20Mbit.
 16. regulamin forum
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×